محمد علی جلایر گفت: به منظور سهولت در احقاق حقوق کارگران امسال قرارداد کاری ۳۰۰ کارگر این جزیره در سامانه کار و اشتغال به ثبت رسیده است.

براساس دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش فرایند صدور مجوز فعالیت اقتصادی برای هتل‌ها به مدت سه ساله و پروانه بهره برداری به مدت یک ساله تصویب شد.

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های منطقه آزاد کیش از ارائه خدمات به بیش از ۲۴ هزار و ۶۸۵ نفر از سرنشینان خودرو‌های سواری و شناور‌ها به مقصد کیش خبر داد.

مدیرعامل پخش فرآورده‌های نفتی زنجان گفت: کاهش ۱۰۰ لیتری اعتبار کارت‌های سوخت ۳۰۰۰ تومانی، هیچ تاثیری بر مقدار سهمیه اصلی خودرو‌های شخصی ندارد.

هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و سیزدهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد در جزیره کیش گشایش یافت.

شاخصه‌های اقتصادی کشور باید به سمت منافع ملی حرکت کنند.

افق‌های روشن بندر آفتاب و ادامه مسیر توسعه و آبادانی کیش با پشتیبانی لجستیک در حوزه‌های عمرانی، حمل و نقل گردشگری و تجاری در کریدور دریایی کیش به آفتاب و بالعکس ترسیم شده است.

مدیر برگزاری رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۱ از برگزاری ۲۰ نشست تخصصی و همایش دراین رویداد بین المللی خبر داد.

مدیر توسعه تجارت کیش گفت: محموله لوازم خانگی سامسونگ و ال جی قبل از ابلاغ قانون ممنوعیت واردات لوازم خانگی خارجی به کشور، ثبت سفارش شده است.

رئیس جمهور گفت: باید تحول جدی در مناطق آزاد و ویژه تجاری و اقتصادی ایجاد شود و این مناطق به اهداف اصلی تشکیل خود بازگردند.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش بر اهمیت مقابله با ورود صیادان مناطق مجاور به حریم کیش و صید غیرمجاز که فرهنگ کیش را هم کاهش می‌دهد، تاکید کرد.

سرپرست جدید سازمان منطقه آزاد کیش در حمایت از کسب و کار‌ها در این منطقه از کاهش زمان صدور پروانه ساخت به دو روز خبر داد.

مدیرطرح احیای معادن کوچک در کنفرانس بین‌المللی Planex ۲۰۲۱ در کیش بر ضرورت راه‌اندازی کلینیک معادن کوچک تاکید کرد.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش از تشکیل کارگروهی برای بررسی مشکلات صیادان، تسهیل صدور مجوز و راه اندازی تعاونی جدید برای فعالان این حوزه خبر داد.

امضا‌های طلایی دیگر جایی در کیش ندارد و کیش به بهشت کارآفرینان و سرمایه گذاران تبدیل خواهد شد.

نظرات شما...

هر دم از این باغ بری می رسد
در بخش اخبار حدود 1 هفته قبل
از دست شماها مگه آبی می چکه ؟
در مقالات جوملا حدود 1 هفته قبل
هر چی رو تکذیب می کنن اخرش انجام می شه ، حالا ببینید کی گفتم
در مقالات جوملا حدود 2 ماه قبل
کیش دیگه اون کیش سابق نیست، سالی یه تصادف هم نمی دیدیم
در مقالات جوملا حدود 6 ماه قبل
کیش جزیره بود جزیره ای هم بهش قوانین اضافه کردن، مگه ورود اینا ممنوع نبود؟
در مقالات جوملا حدود 10 ماه قبل