ویژه های خبری

امروز : جمعه - ۲۱ - مرداد - ۱۴۰۱

به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های مازندران اعلام کرد: پرواز شرکت هواپیمایی کیش به شماره پرواز ۷۰۹۹ در مسیر ساری به کیش که قرار بود روز پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت راس ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه صبح فرودگاه شهدای ساری را به کیش ترک کند، پس از سوارشدن مسافران به هواپیما وحرکت به سمت ابتدای باند برای آغاز پرواز، خلبان متوجه اشکال در موتور هواپیما شد و بلافاصله هواپیما به پارکینگ برگشته و مسافران به سالن انتظارمنتقل شدند.

حدود نیم ساعت بعد، بااطمینان کادرفنی مبنی بر ایراد جدی درموتور ونیاز به تعویض قطعه، ازطرف شرکت هواپیمایی کیش به مسافران اعلام شد با توجه به لزوم تهیه و ارسال قطعه هواپیما از تهران حدود ۱۰و نیم ساعت تاخیر متصور است.

هواپیمایی کیش به مسافران اعلام کرد چنانچه کسی تمایل به ابطال و استرداد وجه بلیط دارد به دفتر هواپیمایی واقع در ترمینال فرودگاه مراجعه کند و درغیر اینصورت ازطریق شماره تلفن اعلامی با نماینده شرکت هواپیمایی در تماس باشند که با این اعلام، حدود۹۰ درصد از مسافران به شهر مراجعت کرده و تعدادی ازمسافران باقیمانده به سالن تشریفات اختصاصی هدایت شدند.

پس از آن با تعویض قطعه با اعلام واطلاع نسبتاَ دقیق به مسافران، اکثر آنان در ساعت مقرر به فرودگاه مراجعه و پس از انجام تشریفات پروازی، راس ساعت ۲۲:۱۰ هواپیما، فرودگاه شهدای ساری را به مقصد جزیره کیش ترک کرد.