ویژه های خبری

امروز : پنجشنبه - ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، حسین شمسیان‌راد، یکی از دغدغه‌های اصلی سازمان منطقه آزاد کیش را در دوره مدیریت جدید، تامین اجتماعی عنوان کرد و افزود: پیگیری‌های متعددی برای ایجاد مرکز درمانی وابسته به تامین اجتماعی انجام شده است و ان‌شاءالله به‌زودی شاهد اتفاقات خوبی برای حل این مشکل دیرینه مردم در کیش خواهیم بود.

وی با اشاره به ابلاغیه جدید تامین اجتماعی، گفت: در زمانی که پیگیر موضوع مسائل تامین اجتماعی بودیم، ابلاغیه‌ای به دست‌مان رسید که بر اساس آن بیمارستان تخصصی کیش از ابتدای بهمن، ملزم به محاسبه خدمات درمانی خود با سازمان تامین اجتماعی به تعرفه دولتی خواهد بود.

شمسیان راد، ارائه خدمات درمانی در کیش را بر اساس این ابلاغیه، به حداقل ممکن عنوان کرد و ادامه داد: بلافاصله رایزنی‌هایی برای توقف اجرای این دستور که خلاف مصالح عمومی و رفاه مردم می‌باشد، انجام شد و درنهایت با گفتگو با وزیر رفاه، وعده توقف این طرح برای رفع نگرانی‌های مردم داده شد.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان، با تاکید بر پیگیری ایجاد مرکز درمانی تامین اجتماعی در کیش بعد از سال‌های طولانی، تصریح کرد: تلاش ما در سازمان رفع تمام دغدغه‌های مردم در امور اجتماعی و رفاه و آسایش آنان است و به‌خصوص در حوزه‌ی حیاتی درمان، اجازه نخواهیم داد مصالح عمومی مردم با برخی ابلاغیه‌ها دستخوش تلاطم شود.