۲۳ تیر ۱۴۰۰ بود که با دستور وزیر بهداشت جزایر خلیج‌فارس به‌استثنای کیش و قشم وارد مرحله واکسیناسیون عمومی بالای ۱۸ سال شده و در کمتر از ۲۰ روز خبر واکسینه شدن این جزایر به گوش رسید. پس از اعتراض شدید ساکنان قشم و کیش و پیگیری اصحاب رسانه کیش، با دستور جدید وزیر، این دو جزیره بزرگ خلیج‌فارس نیز به چرخه واکسیناسیون افراد بالای ۱۸ سال وارد شد.

عجیب اما واقعی، نامه ای از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به وزیر پیشنهادی اقتصاد با متنی تملق آمیز و دور از شان مدیر یک مجموعه دولتی که در متن تکمیلی به تفسیل به متن این نامه پرداخته ایم.

عالمه خسروی رئیس امور زنان کیش به بهانه رویداد “ایران هم‌کیش” یادداشتی در رابطه با نقش زنان در اعمال حاکمیت ملی به تحریر در آورده است.

ایدز در ابتدا مشکل برخی از کشورهای صنعتی بود، امروز یک مساله جهانی است . این عفونت به دلیل میزان کشندگی بالا , هزینه های مراقبتی زیاد، ایجاد مشکلات اجتماعی متعدد و هدف قراردادن جمعیت جوان جامعه از معضلات مهم جوامع بشری محسوب می شود.

مردم بيش از سی سال است که درباره  HIV و ايدز هشدار داده میشوند.  در سرتاسر جهان هر ساله ميليون ها انسان به ويروس HIV آلوده میشوند وايدز تا به حال جان انسانهاي زيادي را گرفته است. بسياری از مردم درباره ايدز چيزهايی میدانند، اما متاسفانه کسانی هم هستند که ابتدايی ترين آگاهی های لازم را درباره اين که "ويروسHIV " و " بيماری ايدز" واقعاً چيست ندارند.

بیماریها ی عضلانی اسکلتی یکی از عمده ترین مشکلات سلامتی در دنیا هستند. در این گروه از بیماریها براساس شیوع و بار ناشی از آن،  بیماریهای پوکی استخوان، کمردرد، تخریب و التهاب لگن و بیماری های اختلال رشد بیشتر مطرح می باشند.

شرکت آب و برق کیش بعد از خصوصی‌سازی و واگذاری به موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج و انحلال آن موسسه، چهار سال است که توسط هیئت تصفیه مدیریت می شود.

رانندگان تاکسی سفید در کیش از چرخه معیوب گردشگری و ورود برخی‌مهمان‌های ناخوانده در این صنف گلایه‌مند هستند.

شب گذشته و در خلال مراسم اختتامیه جشنواره سینما تور که به مدیریت رضا رشیدپور در سالن خلیج فارس مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار شد، از ورود عکاسان خبری محلی به بخش ویژه مراسم جلوگیری شد و با بی‌توجهی مسئولان برگزارکننده خبرنگاران محلی جزیره کیش از انجام کار خبری در این مراسم بازماندند.

تداوم تغذيه با شير مادر مستلزم مصرف مواد مغذى و مقوى توسط مادر است. تغذيه مناسب مادر در اين دوران علاوه بر تأمين نيازهاى تغذيه اى نوزاد (از جمله مواد معدنى و ويتامين ها)، براى حفظ بنيه، سلامت و اعتمادبه نفس مادر و نيز حفظ و نگهدارى ذخاير بدن مادر ضرورى است.

نظرات شما...

هر دم از این باغ بری می رسد
در بخش اخبار حدود 1 هفته قبل
از دست شماها مگه آبی می چکه ؟
در مقالات جوملا حدود 1 هفته قبل
هر چی رو تکذیب می کنن اخرش انجام می شه ، حالا ببینید کی گفتم
در مقالات جوملا حدود 2 ماه قبل
کیش دیگه اون کیش سابق نیست، سالی یه تصادف هم نمی دیدیم
در مقالات جوملا حدود 6 ماه قبل
کیش جزیره بود جزیره ای هم بهش قوانین اضافه کردن، مگه ورود اینا ممنوع نبود؟
در مقالات جوملا حدود 10 ماه قبل