گفتگوی صبح کیش با شقایق عرب نژاد ورزشکار دو و میدانی جزیره کیش

هم‌صحبت شدیم با شقایق عرب نژاد ورزشکار دو و میدانی جزیره کیش که این روزها تمرینات سخت خود را در شهر اراک و تهران پیگیری کرده و به‌سختی برای رسیدن به اهداف ورزشی خود تلاش می‌کند.

به گزارش صبح کیش، مؤمنی دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور صبح امروز پنجشنبه 2 اردیبهشت 1400 پس از حضور در جزیره کیش در مراسم معارفه جعفر آهنگران شرکت و سپس به‌اتفاق مسئولان این سازمان به بازدید از پروژه‌های عمرانی جزیره کیش پرداخت که نکته جالب آن عدم دعوت از برخی رسانه های محلی است.

درست اواسط اسفندماه سال گذشته ودر آستانه نوروز 1400 بود که مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش یک باردیگر دستخوش تغییر ناگهانی و خارج از عرف شد ، غلامحسین مظفری از مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش کنار رفت و جعفر آهنگران بعنوان سرپرست موقت سکان اداره امور جزیره کیش را بر عهده گرفت.

یک بانوی اهل بلژیک در کیش به عنوان یکی از دوستداران محیط زیست، روزانه با جمع آوري زباله هاي سواحل و طبیعت جزیره مرجانی كيش به حفط محيط زيست كمك مي كند.

طی روزهای گذشته برخی رسانه‌های اجاره‎ای شروع به تعریف و تمجید از برخی گزینه‌های خاص برای انتصاب در پست مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد کیش کرده اند.

صحبت‌های اخیر غلامحسین مظفری در رابطه با برکت انقلاب، دستمایه طنز رسانه‌های داخلی و تخریب مجدد وجهه جزیره کیش شد و در این سو به جای پذیرش اشتباه، رسانه‌های وابسته و اجاره ای، به منتقدان برچسب معاند نظام زدند.

سیما علیپور، کارگردان تئاتر اهل جزیره کیش در گفتگویی اظهار کرد: برای اجرا کردن تیاتر «بیدار شدن» تمرین‌های‌مان را از حدود یک ماه پیش و اواسط شهریورماه به صورت جدی شروع کردیم.

دکتر محمدرضا رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش در گفت‌وگو با ایرنا از ماه‌های درگیر با کرونا می‌گوید. از این که نتوانسته حتی برای یک ساعت هم مرخصی رود و یا به اقوام و خویشانش سر بزند.  

در حالی که شورای سلامت کیش چند روز قبل برخی محدودیت‌ها را برای حضور گردشگر به جزیره اعمال کرد، حالا خبر از برگزاری جشنواره تابستانی به گوش می‌رسد.

باکمی تحقیق و بررسی متوجه شدیم مدیران و معاونان ارشد سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت‌های تابعه این سازمان طی چند روز گذشته خود را از پروتکل‌ها بهداشتی استثنا فرض کرده و بلافاصله پس از بازگشت به کیش در محل کار خود حاضر و خود را در قبال جان و سلامتی دیگران مسئول ندانسته و از رعایت...

نظرات شما...

هر دم از این باغ بری می رسد
در بخش اخبار حدود 1 هفته قبل
از دست شماها مگه آبی می چکه ؟
در مقالات جوملا حدود 1 هفته قبل
هر چی رو تکذیب می کنن اخرش انجام می شه ، حالا ببینید کی گفتم
در مقالات جوملا حدود 2 ماه قبل
کیش دیگه اون کیش سابق نیست، سالی یه تصادف هم نمی دیدیم
در مقالات جوملا حدود 6 ماه قبل
کیش جزیره بود جزیره ای هم بهش قوانین اضافه کردن، مگه ورود اینا ممنوع نبود؟
در مقالات جوملا حدود 10 ماه قبل