ویژه های خبری

امروز : پنجشنبه - ۵ - خرداد - ۱۴۰۱

گفتگوی صبح کیش با شقایق عرب نژاد ورزشکار دو و میدانی جزیره کیش

هم‌صحبت شدیم با شقایق عرب نژاد ورزشکار دو و میدانی جزیره کیش که این روزها تمرینات سخت خود را در شهر اراک و تهران پیگیری کرده و به‌سختی برای رسیدن به اهداف ورزشی خود تلاش می‌کند.

به گزارش صبح کیش، مؤمنی دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور صبح امروز پنجشنبه 2 اردیبهشت 1400 پس از حضور در جزیره کیش در مراسم معارفه جعفر آهنگران شرکت و سپس به‌اتفاق مسئولان این سازمان به بازدید از پروژه‌های عمرانی جزیره کیش پرداخت که نکته جالب آن عدم دعوت از برخی رسانه های محلی است.

درست اواسط اسفندماه سال گذشته ودر آستانه نوروز 1400 بود که مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش یک باردیگر دستخوش تغییر ناگهانی و خارج از عرف شد ، غلامحسین مظفری از مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش کنار رفت و جعفر آهنگران بعنوان سرپرست موقت سکان اداره امور جزیره کیش را بر عهده گرفت.

طی روزهای گذشته برخی رسانه‌های اجاره‎ای شروع به تعریف و تمجید از برخی گزینه‌های خاص برای انتصاب در پست مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد کیش کرده اند.

صحبت‌های اخیر غلامحسین مظفری در رابطه با برکت انقلاب، دستمایه طنز رسانه‌های داخلی و تخریب مجدد وجهه جزیره کیش شد و در این سو به جای پذیرش اشتباه، رسانه‌های وابسته و اجاره ای، به منتقدان برچسب معاند نظام زدند.